Vrijheidsmaaltijd in Hulst
Dinsdag 5 mei 2026 is het Bevrijdingsdag. In heel het land zijn er die dag Vrijheidsmaaltijden. Ook in onze gemeente. Burgemeester Ilona Jense-van Haarst nodigt hiervoor inwoners uit. Schuift u ook aan?
Vrijheidsmaaltijd
De Vrijheidsmaaltijd is een bijzondere ontmoeting aan de eettafel, waarbij de gasten over vrijheid en onvrijheid spreken. Dit zijn thema’s waar we niet dagelijks bij stilstaan.
Het programma
We verwachten u deze dag om 12.00 uur in het Ontmoetingscentra De Lieve, Broodmarkt 8 in Hulst. Om 12.30 uur serveren we soep met broodjes. Tijdens de maaltijd vertellen enkele gastsprekers over het onderwerp “vrijheid”. De vrijheidsmaaltijd duurt tot 14.00 uur.
Aanmelden
Meld u gratis aan via info@gemeentehulst.nl - onder vermelding van ‘Vrijheidsmaaltijd’. Aanmelden kan tot en met 20 april 2026. Vol is vol. U ontvangt een berichtje of er een stoel voor u is gereserveerd. Heeft u een allergie? Geef dit dan door in uw e-mail.