Nieuwe fietsverbinding tussen Groote Kreek en Clinge

Woonwijk Groote Kreek is volledig volgebouwd. Om nieuwe bouwmogelijkheden te creëren, breiden we de woonwijk uit. Binnenkort starten we met de voorbereidende werkzaamheden. De gemeenteraad gaf aan het belangrijk te vinden dat er tussen het nieuwe gedeelte van de wijk en Clinge een fietspad komt. Ook dat bereiden we voor.

Aankoop grond

Voor de aanleg van het fietspad is uiteraard grond nodig. We vonden een geschikt stuk grond aan de Papaverweg. Deze grond is óf geschikt om het fietspad aan te leggen óf geschikt om te gebruiken als ruilgrond voor een andere locatie van het toekomstige fietspad.

Eerste fase nieuwe wijk

Op 3 juli 2025 stelde de gemeenteraad het bestemmingsplan ‘Groote Kreek II, Hulst’ vast. Dit plan maakt de bouw van maximaal 133 woningen én de realisatie van een ontsluitingsweg mogelijk. Het gaat om de eerste fase van het plan Groote Kreek II.